Dr. Gökçe Çöçel, Cocel Dil Danışmanlık hakkında bilgi verdi.


Kategoriler: Sponsor

“Uzun yıllar, gerek yurt içi, gerekse de yurt dışında, birçok şehirde yaşadım, birçok şehri gezdim. Ancak en sonunda yetiştiğim şehre, Gaziantep’e dönmeye karar verdim. Ancak şehrime dönerken, aklımda bazı şeyler vardı. Şehrime katkısı olan bir şeyler yapmak istiyordum, özellikle de eğitim alanında. Birçok insanın desteğini alarak ve onların teşvikiyle, uzun zamandır tasarladığım projemi hayata geçirmeye karar verdim. Bu projede, araştırma ve eğitim iç içe… Ben ve ekibim ne yapıyoruz, sizlere anlatayım:


Reklamlar

Örneğin, bir fakültede öğrencisiniz veya herhangi bir sektörde çalışıyorsunuz ve belirli düzeyde İngilizce biliyorsunuz. Ancak bu, alanınızdaki/sektörünüzdeki bilginizi geliştirmek ve dünyayı takip etmek için yeterli değilse, bize başvuruyorsunuz. Alanınızla/sektörünüzle ilgili, dünyadaki tartışmaları ve metinleri tartışmakla kalmıyoruz, aynı zamanda, genel İngilizce konusundaki eksiklerinizi gidermenize de yardımcı oluyoruz. Bu şekilde, alanınızdaki yetkinliğiniz artmakla kalmayacak, belki de önünüze yeni kapılar açılacak. Diğer bir birimimiz daha var tabi. Örneğin, akademik kariyer hedefiniz var, biliyorsunuz bu yolda, birçok yabancı dil sınavı var, biz size bu sınavlar konusunda da yardımcı oluyoruz. Birçoğunuz yıllarca yabancı dil dersi aldınız, dolayısıyla biz sizin bir şeyler bildiğinize eminiz ama bu bildiklerinizi nasıl yöneteceğinizi veya yönlendireceğinizi bilmeyebilirsiniz. Belki de sınava az kalmıştır ve kaygınız artmıştır, belki de bu sınav, hayatınızdaki yeni ve temel yolunuzun öncelikli gereklerindendir. Her ne için olursa olsun, biz sizin yanınızdayız ve size yardımcı olmak için buradayız.

Bizler, şahsi deneyimlerimizi ve alanımızdaki yetkinliğimizi sizler için bir araya getirdik, bu nedenle, sizleri ve ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyoruz. ”

İletişim Kanalları: İnstagramWebsite

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
13 Haziran 2020 Cumartesi
Reklamlar